Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Outdoorové vybavení (starší diskuse)

Recenze série čelovek Led Lenser SEO. Svítivost od 90 do 220 lumenů skrytá ve stogramovém těle

Tak reklamu mame zasebou a čekám, kdy bude ta proklamovaná recenze!!! Jak dlouho vydrží v reálu. S malym akumulatorem 20 hodin je malo, ale v max. modu uz ne ....Jak osvetluje okolí- fotky. Dosvit v uzouckem kuzelu je dost nepouzitelne. Kryti? Proč neporovnáváte s nějakým etalonem ve stejne kategorii napr. Petzl Tikka plus (take AAA)Pro tyto udaje nemusite na Saharu, to uz je jen bombonek..
23. 11. 2013, 08:24:41

honza
jezis zas takovy plastaky, to asi delaj pro baby ktery potrbujou design i na toaletaku, svitit to nemusi, hlavne kdyz to je barevny a pritahuje to pozornost :D nejlepsi je duralova celovka typu zebralight, cili trubkove telo s baterii uvnitr, lehke, male, vodotesne, vykonne, odolne - nema se co ulomit
23. 11. 2013, 10:33:41
Víťo i Honzo, momentálně se jedná o recenzi, tedy stručné seznámení a první poznatky. Na test si ještě chvilku počkejte, dočkáte se všech dalších informací ohledně rozptylu světla, výdrže nebo zmíněné odolnosti. Tak či tak nejde o srovnání ale o recenzi jednoho (v tomto případě třecg) výrobku a stejně tak tomu bude i u testu.
24. 11. 2013, 21:20:33
!Receneze je pisemny kriticky posudek" Wikiped. Co jinak nez vydrz, osvetleni a ovladani? Necha se s ni behat/ jezdit na kole ? Myslim si, ze to vetsinu lidi zajima. 80% uzivatelu ji nebude pouzivat na Sahare a nad 1600m nad morem :-).
25. 11. 2013, 07:43:50

Radim

Mám zmínenou SEO 7R a jsem s ní fakt spokojenej. Překvapila me mile hlavne pri noční jízdě na kole v neprehledném terenu a pak i na bezkách. Už bych jinou nekoupil

30. 09. 2016, 20:58:31

RoB
Jak dlouhá je ta záruka, na stránkách ledlenser.cz je uvedená záruka na 7 let, ale v článku je jen 5 let. Jak teda je?
20. 10. 2016, 14:54:00

Bohuš
Co se tyce celovky nedam dopustit na tu svou od led lenseru. Mam ji uz rok a nemuzu si ji vynachvalit. Presneji mam H6. V noci a za šera na rybách je proto jako stvořená.
11. 11. 2016, 10:50:35

Simon
Ja mam svitilnu ledlenser a spokojenost, dobra kvalita a dobra znacka :)
12. 11. 2016, 09:48:30

Bohuš

Jo jo, led lenser, je dobrá kvalita. mrkněte na www.ledlenser.cz

22. 11. 2016, 11:04:10

Karlos

LED LENSER SEO 7 R mám doma. Líbí se mi na ni novinka technologie stmívání, která reguluje výkon světelného toku s ohledem na odraz světla od překážky.To zabraňuje nechtěnému osinění a vede k úspoře energie. Výkon 220 lumenů, dosvit 130 metrů..paráda.

Výkon byl zvýšen na úctyhodných 220 lumenů s dosvitem až na 130 metrů. - See more at: http://www.ledlenser.cz/produkty/celove-svitilny/ledlenser-seo-7r-modra/#sthash.PVeg03Uf.dpuf Novinkou je ale hlavně technologie stmívání, která reguluje výkon světelného toku s ohledem na odraz světla od překážky. To zabraňuje nechtěnému oslnění a vede k úspoře energie. - See more at: http://www.ledlenser.cz/produkty/celove-svitilny/ledlenser-seo-7r-modra/#sthash.PVeg03Uf.dpuf Novinkou je ale hlavně technologie stmívání, která reguluje výkon světelného toku s ohledem na odraz světla od překážky. To zabraňuje nechtěnému oslnění a vede k úspoře energie. - See more at: http://www.ledlenser.cz/produkty/celove-svitilny/ledlenser-seo-7r-modra/#sthash.PVeg03Uf.dpuf
08. 12. 2016, 12:41:19

Fanous

Nejsem nijak prebornik v celovkach, proste jsem se rozhodl, ze si nejakou poridim na vecerno beh. A tak se ptam, je tato celovka ok i pro lajka jako jsem ja. Nebo mi staci levnejsi? Chci aby neco vydrzela a fungovala. Na design si fakt nepotrpim :D

22. 12. 2016, 11:56:00

Luboš

Fando, pro lajka ti staci i z lidlu za 200,-, až časem poznáš jaké má výhody a nevýhody. Čeloveka Led lenser, kterou tu zmiňuje s funkcí stmíváním je pro tebe zřejmě zbytečná. Já začínal s uplně obyčejnou a stačila mi )

27. 12. 2016, 19:07:47

Jan

souhlasim s Lubošem, nabídka je opravdu veliká. Led lenser je hodne známý, ale vždy to chce vyzkoušet, co ti bude vyhovovat. Těžko takhle soudit přes net

28. 12. 2016, 19:30:49

Honza

Fando, v případě čelovky je asi lepší nechtít úplně tu nejlevnějšÍ. Čelovka, která ti bude padat z hlavy a nebo se rychle vybije, či bude těžká, není asi moc vhodná. Takže jestli si chceš udělat radost a chces neco, co ti vydrzi, tak neni nutné hned vynakládat tisice ale zkus treba mrnknout na nejakou z tech led lenser celovek. Maji velky vyber, pripadne v obchode ti prodavajici urcite poradi

03. 01. 2017, 10:10:38

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze