Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Svícení a turistické doplňky

Recenze čelovky Led Lenser Neo

Dudy
Dobrý den. Jenom se mi zdá, že model "určený na běhání a turistiku" by měl mít trochu větší dosvit. Možná na a běh po širokých, ideálně osvětlených, cestách a když turistiku, tak autoturistiku. :-) Nedokážu si v praxi moc představit běh členitějším terénem, či hustým lesem, ani např. hledání značky při turistice s tak omezeným dosvitem. Myslí, že povaze světla spíš odpovídá "takovéto domácí svícení", stavba stanu, vaření, pohyb nenáročným terénem.... Ale možná jsem jen zhýčkaný výkonnějšími modely.
15. 11. 2014, 09:34:00
Dobrý den, to s Vámi souhlasím že na běh určitě ne. Na kolo používám mazlíka Lezine Mega Drive co má 1000 lm a to je opravdu nádhera jet lesem. Jako rezervu vozím čelovku Lucido tx lite kde udávali dosvit okolo 41 m o čemž pochybuji, ale navíc s tak úzkým kuželem, že se hodí tak akorát na výměnu baterií v hlavním světle nebo při defektu kde je výhoda, že mám volné ruce. Za těch 11 stovek co mě to tehdy stálo to vůbec nestojí, to svítí lépe i mobil, jen se musí držet.
15. 11. 2014, 19:23:12

Roman
pokud je clovek outdoorovej nadsenec, koupi si lepsi. já jsem vsadil na kvalitu. Mám čelovku od Ledlenser, maximální spokojenost, dlouho vydrží bez nabíjení., vysoká svítivost a vysoký dosah.
12. 11. 2016, 10:20:08

Mira Stehno

já mám ledlenser NEO, je lehlá, žádná těžká kráva na hlavě, pohodlná a nemohu souhlasit s příspěvkem níže, Zdá se mi výkonná a dlouho vydrží.Jasný, že jsou na trhu luxusnější čelovky, já tuhle však koupil za 680 Kč a za tuto cenu opravdu vysoká kvalita.

07. 01. 2017, 13:01:41

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze