$(document).ready(function($) { $("#block_2578 a:first-child").replaceWith( "" + $("#block_2578 a:first-child").html() + "" ); });
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Napište článek pro TuleníPásy.cz

Chci poslat redakci tip na akci

Výborně! Zajímají nás všechny akce, novinky, závody, srazy apod. týkající se hor, horolezectví a outdoorových, adrenalinových a extrémních sportů. Napište na honza@tulenipasy.cz - pošlete nejlépe rovnou všechny podstatné informace, abychom to mohli bez zdržení zveřejnit.Chci napsat článek na titulní stranu

Ucelené texty, které se zabývají konkrétním zajímavým tématem, vychází v prostředním sloupci na titulní stránce webu a jsou obvykle honorované. Honorář se pohybuje kolem 300-500 Kč, pokud je příspěvek přijat k vydání. Pošlete nejprve náměty na tyto články na honza@tulenipasy.cz, obratem se Vám ozveme a společně dořešíme, zda se nám tento článek hodí či ne.

Na všechny texty na tomto webu se vztahují autorská práva. Odměna za aktualizaci webu podléhá dani a autoři jsou povinni ji řádně odvést. Portál TuleniPasy.cz si dále vyhrazuje právo přijaté texty a fotografie případně použít pro svou propagaci na partnerských webech a v tištěných periodicích bez nároku na další honorář. Tato partnerská média se zabývají výhradně cestováním a outdoorem. TuleniPasy.cz nesmí texty jakkoli upravovat bez souhlasu autorů a je vždy povinna autorství u textu i fotografií uvést. Pokud by TuleniPasy.cz za poskytnutí jinému webu či časopisu získaly honorář, jsou vždy povinny jej celý odvést autorovi článku.

Podoba článku

Optimální ROZSAH článku je 1500-4000 znaků.

Velkou pozornost věnujte TITULKU článku. Vyhrazujeme si právo změnit titulek a doplnit tzv. PEREX, tedy shrnující 3-4 řádky na záčátek textu. Váš návrh perexu je však vítán.

Ke každému článku je dobré mít odpovídající počet bezchybných FOTEK. Nazvěte je podle toho, co na nich je, a pošlete v maximální kvalitě. (Popisky fotografií připravte podle vzoru: "V severní stěně, Eiger".

Své JMÉNO napište přímo na konec článku, stejně jako případný ODKAZ na vaše webové stránky, knihy nebo jiné aktivity. Ty rádi zveřejníme.

ČTENÁŘI Vašeho článku jsou zkušení, aktivní zájemci o outdoorové sporty.

Pokud článek vyšel nebo má vyjít v jiném médiu (web či časopis), informujte nás o tom, abychom se dohodli na (ne)exkluzivitě.

Plánujete expedici? Napište nám o ní.

Plánujete-li výjimečnou či dobrodružnou zimní expedici, dejte nám prosím vědět ještě před odjezdem a můžete získat mediální podporu v podobě publikace vašich aktuálních zpráv z cesty v sekci aktuality. Běžně zveřejňujeme také jména sponzorů, což se vám jistě bude hodit při jednáních s nimi.


01.04.2014, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.