HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Festival OBZORY 11.-12.11.2018 zve skialpinisty na 80 přednášek, workshopů i filmů a víkend plný zajímavých lidí. Patříš mezi ně?

Festival OBZORY 11.-12.11.2018 zve skialpinisty na 80 přednášek, workshopů i filmů a víkend plný zajímavých lidí. Patříš mezi ně?

Zatímco jsou milovníci expedičního lyžováni zvaní na celý víkend, to nejlepší je čeká v neděli 11.11. Začátečníci se vydají s Honzou Palou na lehčí kopce a skialpové túry, Viktor Kořízek se potom podělí o bezpečnost na ledovci a nebezpečí lavin. S Petrem Novotným objedete nejkrásnější místa pro lyžování okolo světa, Helena Křenková vás vezme do Laponska na backcountry běžky. A nakonec jsme připravili vystoupení bratrů Švihálků z Kejda Ski teamu. Ti budou vyprávět o letošní expedici Satopanth do Himálaje. Odpočinout si můžete u nejlepších filmů SNOW Film Festu.Hory plus lyže rovná se krásný den, Alpy

Na chodbách pak ve třech patrech potkáte desítky odborníků, s nimiž se můžete osobně poradit u jejich konzultačních i prodejních stánků a projdete si výstavu špičkových výrobků a novinek.

Děti nenechávejte doma! Festival MINI OBZORY

Zatímco pro ty malé je opět připraveno hlídání, na školáky čeká první dětský víkendový cestovatelsko - outdoorový festival MINI OBZORY. Mimo jiné se dozví o životě dětí v Africe a zvířátek na safari, ochutnají Arábii všemi smysly, zatančí si a zabubnují a něco pěkného spolu s dospělými vytvoří.

Přijďte si rozšířit své obzory! Je to jediný víkend, kdy stojí za to zůstat v Praze!

www. festivalobzory.cz


28.09.2018, Petra Greifová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů