HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

SOUTĚŽTE s firmou Total Outdoor o 2 místa v kurzu lavinové záchrany, stravu Lyofood a lékárničku Lifesystems Trek!

SOUTĚŽTE s firmou Total Outdoor o 2 místa v kurzu lavinové záchrany, stravu Lyofood a lékárničku Lifesystems Trek!

Blíží se nám Vánoce a tak nastává ideální čas na to, obnovit své vybavení nebo pořídit nové, které prozatím chybí. A proč chodit do kamenného obchodu, když existuje internet!Distributorská společnost TotalOutdoor s.r.o. byla založena v roce 2008 třemi společníky, kterými byli Karel Mandík, Honza Prokeš a Janek Bednařík. Od té doby společnost stále roste a s nasbíranými zkušenostmi vytváří profesionální zázemí pro každou ze zastoupených značek, stejně jako komfort při nákupu svým zákazníkům. Na českém a slovenském trhu zastupuje světové značky produkující outdoorové vybavení.

 

 

 

 

O co hrajeme?

V této naší soutěži hrajeme o dvě místa v kurzu lavinové záchranybalíček stravy Lyofood v hodnotě 1000 Kč a lékárničku Lifesystems Trek.

1) Kurz je veden horským vůdcem UIAGM, nebo členem HZS ČR a jeho účastníci se naučí, jak pracovat se základním lavinovým vybavením (vyhledávač, sonda, lopata), vyzkouší si hledání jednoho zasypaného, hledání více zasypaných i základy strategie záchrany. Odzkouší si lavinové batohy i další technologie. Zjistí, jak postupovat při lavinové nehodě, jak transportovat raněného a dozvědí se také více informací o lavinové problematice.

2) Lyofood je dehydrovaná strava uložená v úhledných sáčcích a je možné pořídit porce pro jednoho i pro dva. Příprava samotného pokrmu je opravdu velmi jednoduchá. Stačí přivést vodu k varu a zalít obsah sáčku do výše rysky, která je naznačena na vnější straně balení.

3) Lékárnička Lifesystems Trek vám poskytuje vše potřebné pro ošetření menších úrazů. Správné ošetření u řezných ran, puchýřů i škrábanců je důležité kvůli prevenci infekce a uspěch cesty.


Kurz lavinové záchranyKurz lavinové záchrany

LyofoodLyofood

Lékárnička Lifesystems trekLékárnička Lifesystems Trek

Prohlédněte si fotografie k článku...


 

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 15. 1. 2019.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací, stejně jako odpovědi na otázky níže, se dozvíte na zbrusu nových stránkách společnosti TotalOutdoor.


07.01.2019, Redakce