HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Skialpinismus, splitboard, telemark, freeride

Skialpinistická půjčovna a obchod Intersport - Sport Pec v Peci pod Sněžkou

mohu jen doporučit, byli sme tam v sobotu 31.1.2015, pracuje tam hodne sypaticky tym lidi..hlavne nezapomente, ze pri zapujceni se sklada vratna kauce, na skialp set (lyze, hulky boty) to dela 10tis. da se to i kartou, ale zjistete si jestli nemate limit, at tam nejste za blba jako ja :-)
03. 02. 2015, 15:50:21

David
Záloha 10 tisíc za lyže?? a půjčovna tak drahých skialpů v místě kde se může chodit jen po turistických značkách?? fakt nechápu k čemu to má být dobré
03. 02. 2015, 18:29:43

Jan
@David - pokud bych půjčoval 20 let staré lyže s vázáním Silvretta 400 (Silvretta 404 za příplatek), boty Dynafit TLT2, a úplně ojeté pásy, tak by záloha mohla klidně být 500 Kč. Pokud je ale vše komplet nové a v ceně např. dvojnásobně převyšující zálohu, tak je pozoruhodné, že se tomu někdo diví.
04. 02. 2015, 12:11:58
Jane co si budem povidat, nejvic reci maji vzdycky ti co to nezkusili..chapu, ze pro zkusene skialpinisty to nema vyznam, ale pro lidi, kteri to chteji vyzkouset a treba s tim zacinaji a nemaji sve vybaveni to je dobra vec..a ta zaloha je vratna, takze o co jde?? a co se tyce tras, tak ikdyz se muze jen po vyznacenych, coz je pro zacatecniky a nezkusene asi i dost rozumne, tak to stoji za to, my sme cestou na Richtrovy boudy nepotkali ani nohu
04. 02. 2015, 15:28:13

Honza

Arogantní chování! Dne 14.2.2019 jsem si chtěl vypůjčit lyže, po zvednutí telefonu se ozval značně nepříjemný mužský hlas, představil jsem se a slušně zeptal o zapůjčení lyži, prodejce mi odpověděl, že nefunguje systém takže mi nic neřekne, že to nezjistí a jestli chci, tak se prej mohu pouze jen zasmát ... položil telefonem... Absolutně nechápu toto jednání.

Děkuji, Vám už volat nebudu.

14. 02. 2019, 08:45:08

Sem vložte diskusní příspěvek.

RSS této diskuze