KILPI SKIALP Maraton – přeloženo

Skitouringový maraton v oblasti Lysé hory.

Datum
13. 2. 2021
Typ
Závod
Místo konání Lysá Hora, Beskydy
Organizátor BESKI z.s.

AUTOCONT SKIALP KORUNA BESKYD

Dosažené výsledky v závodech SACHASPORT SKIALP Sprint , BUFF SKIALP Vertical a KILPI SKIALP Maraton budou v každé z vypsaných kategorií hodnoceny stejně, jako závody Českého poháru.

Vyhlášení výsledků bude spojeno s vyhlášením závodu KILPI SKIALP Maraton 6. února 2021 v hotelu TRAVNÝ v Raškovicích, kde proběhne také závěrečná tombola.

Hlavní kategorie seriálu AUTOCONT SKIALP KORUNA BESKYD jsou totožné s kategoriemi jednotlivých závodů

Aktuální informace pořadatele:

Přátelé, kamarádi, skialpoví kolegové,
sedět na židli ředitele jakékoliv sportovní akce není v této době žádná radost. Co platilo včera, dnes už dnes neplatí, co se zdálo být včera jisté, už dnes není ani nejisté.
Čekali jsme na dnešní zasedání vlády a ono jen mlha za mnou, mlha přede mnou. Takže se jistě ptáte, co na to CIP a ten to vidí takto. Necháme vládu vládnout, chystat otevření lyžařských středisek a sportování s testem, a budeme připravovat závody na tyto termíny:

BUFF Skialp Vertical se uskuteční v pátek 5. února v tradičním formátu

KILPI Skialp Maraton se uskuteční v sobotu 13. února v tradičním formátu se závěrečným hodnocením Koruny Beskyd a bohatou tombolou

Detaily raději uvádět nebudeme, jen znovu potvrdíme, že těm, kterým to v těchto termínech nevychází, budeme vracet startovné a ti, kteří budou chtít přijet, asi budou muset mít negativní antigenní test, tak si raději rezervujte termíny.

Ujišťovat vás o tom, že to je poslední změna, by byla nehoráznost, protože míra nejistoty je prakticky absolutní. Ale nějaké další posunování stejně naráží na sněhové limity a my budeme rádi, když to vydrží do toho 13. února. Ještě teď mají členové technické čety živé vzpomínky na mozoly z loňska od házení sněhu lopatou na trať.

Takže CIP s námi,
jsme s vámi.

Michal

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: