Beton Ski Team – pomoc Nepálu postiženému zemětřesením

Beton Ski Team – pomoc Nepálu postiženému zemětřesením

Epicentrum dubnového zemětřesení bylo kousek od Manaslu (8160m), o jehož sjezd se budeme pokoušet během září a října v rámci expedice Czech Manaslu 2015 a budeme tak zakončovat naši dlouhou cestu. Pro spoustu lidí z postižených horských oblastí je po téhle pohromě pomoc zvenčí jedinou možností jak se znovu postavit na vlastní nohy. Proto bychom rádi přispěli i svoji troškou do mlýna a během srpna vybrali peníze, které pak během expedice předáme v některé z vesniček pod Manaslu na vybraný projekt.

AKTUALIZACE: Námi vybrané peníze pošleme do sbírky SOS Nepal organizace Člověk v tísni. Nepálská mise Člověka v tísni je zaměřená právě na distrikt Ghurka, tedy oblast, kde leží i Manaslu. Člověk v tísni má dlouholeté zkušenosti s humanitární a rozvojovou pomocí po celém světě. V Nepálu má kvalitní tým, který je zárukou, že vybrané prostředky budou co nejefektivněji využity. S vedením Nepálské mise Člověka v tísni jsme ve spojení. Právě domlouváme návštěvu v terénu a točení jejich práce, takže se můžete těšit fotky a dojmy z místa činu.

Přidáte se?

A abyste se z toho taky něco měli, vyberte si jedno z osmi betonářských protiplnění!

Chci být „slavnej/slavná“ a mít k tomu originál modlitební vlaječky z Nepálu – 333 Kč

Vaše jméno se objeví v titulkách našich filmových výstupů z akce a k tomu Vám z Nepálu přivezeme modlitební vlaječky.

Chci zkusit expediční snídani! – 499 Kč

Snídani budeme Vám a Vašemu doprovodu podávat časně z rána na dohodnutém místě. Ideálně někde v závětří, kde zároveň nehrozí pád kamení a ledu. Menu tvoří ovesné vločky a rychlý čaj. Na cestu dostanete i zásoby na celý výstupový den – tedy Enervit tyčinku, kousek sušeného masa a čaj do Vaší termosky.
Termín dle domluvy

Chci mít na zdi kalendář z exotických hor – 555 Kč

Líbí se Vám některé z našich fotek na blogu? Ty nejlepší najdete v kalendáři na rok 2016. Fotky v kalendáři budou spojovat cestování a hory.
Termín dodání listopad/prosinec 2015
Origoš kalendář na rok 2016

Chci, abyste vynesli fotku mého domácího mazlíčka na vrchol Manaslu! – 999 Kč

Pokud se nám podaří dosáhnout vrcholu Manaslu, vyfotíme se tam s obrázkem Vašeho domácího mazlíčka. V případě, že se na vrchol nedostaneme, fotku uděláme v nejvyšším dosaženém bodě.
Termín dodání listopad/prosinec 2015
Foto domácího mazlíčka na osmitisícovce?

Chci si v klidu vyslechnout zážitky z hor a zkusit expediční večeři – 2222 Kč

Vám a Vašemu doprovodu promítneme vybrané fotky z naší dlouhé cesty a k tomu se bude podávat vynikající vysokohorská strava – čínská polévka, dehydratované jídlo od Travellunch nebo MX3 Aventure a čaj. Pokud zásoby dovolí, jako zákusek se servíruje i několik kostiček čokolády.
Termín a misto dle domluvy

Chci mít na zdi pěknou velkou fotku, kterou si sám/sama vyberu – 2555 Kč

Sami si vyberete některou a našich fotek a dostanete ji vytištěnou na kapa desce o velikosti A2. Jiný formát (např. panorama) dle dohody.
Termín dodání listopad/prosinec 2015
Fotka na stěnu!

Vždycky jsem chtěl/a zkusit letět, ale sám/sama si netroufnu – Tandem paraglide s Martinem!- 2999 Kč

Podobně jako na lyžích i ve vzduchu je Martin jako doma. Proleťte se s ním po Českém středohoří!
Termín a misto dle domluvy a počasí
Tandem paraglide s Martinem!

Chci jet s Beton Ski Teamem na lyže nebo skály – víkend 3333 Kč, týden 8888 Kč –

Vyražte s námi na víkend na skialpy do rakouských Alp nebo skály na české pískovce. Místo a termín dle domluvy a počasí.
Podzim 2015/zima, jaro 2016

Výlet s Beton Ski Teamem !

PODMÍNKY

Všechny vybrané peníze po odečtení očekávaných nezbytných nákladů (např. tisk kalendáře) předáme v průběhu září přímo v Nepálu.
Jdete do toho? Pak nám prosím dejte vědět pomocí našeho kontaktního formuláře, o které plnění máte zájem, a pošlete Váš příspěvek na účet – 1016483224/6100.

Chci podpořit i Beton Ski Team
Pokud se Vám líbí některé z plnění a raději (nebo zároveň) byste chtěli podpořit naši cestu podél Hedvábné stezky, budeme moc rádi! Stačí uvést do zprávy v kontaktním formuláři, že podporu směřujete na One World, Two Skis.
Pokud byste chtěli věnovat větší částku nebo si dar odečíst ze základu daně, dejte vědět.

Děkujeme moc!
Karel Svoboda a Martin Štourač

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: