O nás

TuleniPasy.cz – web o skialpinismu

Portál TuleniPasy.cz je zaměřený na skialp, freeride a další aktivity v zimních horách. Pyšní se nejrozsáhlejším katalogem zimních túr psaným profesionály a nadšenci z oblasti skialpinismu, freeridu a pohybu v zimních horách.

TuleniPasy.cz navazují na zkušenosti šéfredaktora Jana „Paliče“ Paly, který lyžoval v mnoha pohořích a zemích od Severní Ameriky přes Evropu až po Kamčatku. Kromě katalogu túr na webu najdete rubriky věnující se lavinové problematice, metodice bezpečného pobytu v horách či recenze zimního vybavení. Pravidelně připravujeme rozhovory se skialpinisty, freeridery a zajímavými osobnostmi, kvalitně zpracované články o zimním vybavení, technických vychytávkách a současných trendech. S novým designem webu přinášíme termínovku skialpových akcí, závodů, testování a setkání. Vše přehledně a na jednom místě.

Testování vybavení má na starost především dvojice zkušených autorů a skialpinistů: Jan Pala a horský vůdce Vojta Dvořák. Kromě stálé redakce pro nás články a recenze píší externí spolupracovníci z řad horských vůdců a průvodců, skialpinistů nebo dobrodruhů.

Provozovatel webu: HIKE, BIKE, PADDLE, TRAVEL, RUN RUM, z. s.

Inzerci zajišťuje Svět outdooru, s. r. o., kontakt: reklama@svetoutdooru.cz

Kontakt

Klub cestovatelů – TuleniPasy.cz, Masarykovo nábřeží 22, Praha, 110 00
Natálie Kohoutková, natalie.kohoutkova@svetoutdooru.cz / +420 737 869 334

Pořádáme

Snow film fest

TuleniPasy.cz se každoročně podílí na pořádání festivalu Snow Film Fest, který každý rok od října do prosince přináší do více než 200 českých a slovenských měst ty nejlepší zimní cestovatelské a sportovní filmy z celého světa i z domácí produkce.

.

Obzory

Web TuleniPasy.cz je spolupořadatelem cestovetelsko-outdoorového Festivalu OBZORY, který se koná každoročně v listopadu v Praze.

.

Spolupracujeme

Web TuleniPasy.cz dlouhodobě spolupracuje s Českou asociací horských vůdců, Českým spolkem horských průvodců, Českým horolezeckým svazem nebo alpským spolkem Alpenverein.