Katalog skialpových tras

V jedinečném Katalogu skialpových túr je více než 200 túr jak v Evropě – Česko, Slovensko, Aply, Skandinávie, Balkán, tak i jinde po světě od Kamčatky, přes Japonsko, Nový Zéland, Kyrgyzstán, Írán, Libanon až po USA a Kanadu. Při výběru skialpových túr je možné filtrovat podle země, období či obtížnosti sjezdu. Inspiraci tu najde skialpinista každé úrovně –  od začátečníků až po vyznavače strmých sjezdů. Horám zdar!

Partnerem katalogu skialpových túr je Boatpark, specialista na zimní vybavení pro skialp, freeride a backcountry. Boatpark v ČR zastupuje kanadskou značku G3 (Genuine Guide Gear), která vyrábí vybavení pro aktivity ve volném zimním terénu.

Partnerem Katalogu skialpových túr je cestovní kancelář Alpina, která se zaměřuje na aktivní dovolenou. V její nabídce najdete více než 60 termínů aktivních zájezdů v zimě a přes 100 termínů horských přechodů v létě i zimě. Vybrat si můžete kurzy skialpinismu, běžeckého lyžování či pohybu na sněžnicích, cesty do evropských hor se skialpy, dobrodružnější zimní výpravy s tábořením či zimní přechody hor na sněžnicích. Alpina je cestovkou pro všechny lidi, kteří mají radost z pohybu. Zkušení průvodci a pohodová parta zaručena!

Počet nalezených záznamů: 219
1 2 3 8