Katalog skialpových tras

V unikátním Katalogu skialpových túr najdete víc než 130 túr v Evropě – v Česku, na Slovensku, v Alpách, Skandinávii, na Balkáně i jinde po světě. Filtrovat výsledky je možné nejen podle země, ale i podle dalších parametrů, jako je obtížnost nebo převýšení. Horám zdar!

Partnerem katalogu skialpových túr je Boatpark, specialista na zimní vybavení pro skialp, freeride a backcountry. Boatpark v ČR zastupuje kanadskou značku G3 (Genuine Guide Gear), která vyrábí vybavení pro aktivity ve volném zimním terénu.

Partnerem Katalogu skialpových túr je cestovní kancelář Alpina, která se zaměřuje na aktivní dovolenou a v zimě nabízí více než 60 termínů aktivních zájezdů. CK Alpina také nabízí více než 100 termínů horských přechodů v létě i zimě. Z široké nabídky si můžete vybrat kurzy skialpinismu, běžeckého lyžování či pohybu na sněžnicích, cesty do evropských hor se skialpy, dobrodružnější zimní výpravy s tábořením či zimní přechody hor na sněžnicích. Alpina je cestovkou pro všechny lidi, kteří mají radost z pohybu. Zkušení průvodci a pohodová parta zaručena!

Počet nalezených záznamů: 204
1 2 3 7