HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Redakce

Jan Pala
šéfredaktor TuleniPasy.cz

Lyžoval v mnoha pohořích a zemích od Severní Ameriky přes Evropu, střední Asii až po Kamčatku a Japonsko. Ve svém volném čase se zajímá hlavně skialpinismus z metodického pohledu a lavinovou prevenci. Je hlavním autorem knihy Hory a sníh a spoluautorem knihy Horolezecká abeceda.

Jakub Larysz, šéfredaktor časopisu Svět outdooru.
Jakub Larysz
šéfredaktor časopisu Svět outdooru

Svou vášeň pro lezení a pohyb v horách objevil při studiu Informatiky a výpočetní techniky na VŠB-TU Ostrava. Skalky, Tatry, Alpy. Vše, co se mu tyčilo nad hlavou, chtěl zlézat. Časem zjistil, že tahat s sebou prkno za kamarády na skialpech, není úplně efektivní a přesedlal na skialpy. V listopadu 2014 vyměnil evropský kontinent za tříletou zkušenost na Novém Zélandu, kde zdokonaloval své lyžařské dovednosti v nelehkých novozélandských podmínkách. Do rodných Beskyd se vrátil v listopadu 2018, odkud nyní vede časopis Svět outdooru a podniká skialpové a lezecké výpady po Evropě.

Natálie Kohoutková
redaktorka

Natálie miluje cestování a hory - v létě i v zimě. Jako rodačka z Krkonoš měla k zimním sportům vždycky blízko - oblíbila si běžky, snowboard a sněžnice. Nyní se učí objevovat krásy zimních hor na skialpech.

Vojtěch Dvořák

Vojta je nadšeným horolezcem a lyžařem. Přestěhoval se z kraje vinic a meruněk do Krkonoš, kde to má kousek na hřebeny, na oblíbený Prachov nebo do Adršpachu. Spoluautor metodických materiálů Singing Rock a Hudy, autor nekonečného komiksu Wattovo okénko a lezecké metodiky v časopisu Montana. Lektor a člen Metodické komise ČHS. Rád přemýšlí o vybavení a stále by něco vylepšoval.

Markéta Fibigerová

Programátorka, analytička a manažerka, vzděláním učitelka českého jazyka a dějepisu, ředitelka ve vlastní škole 1. IT Gymnázium, kterou založila, protože ji trápí stav českého školství. Ve volném čase horolezkyně a skialpinistka s instruktorským oprávněním.