Festival OBZORY v Praze nabitý lyžemi 12.-13. 11. 2016

Festival OBZORY v Praze nabitý lyžemi 12.-13. 11. 2016

Chcete začít se skialpem? Zasvětí vás Karel Svoboda, člen Beton ski teamu. Zajímají vás lyžařské túry ve Slovinsku, Švýcarsku nebo extrémní sjezdy v Tatrách? Nebo snad letošní TOP lyžařská expedice Ski Nošak? Naučte se něco o lavinách, vybavení a správném pohybu na ledovcích. Program pro lyžaře a skialpinisty bude opravdu nabitý.

Přijďte rozšířit své obzory!

12. – 13. 11. 2016 na Filozofické fakultě UK v Praze

Cestovatelsko-outdoorový Festival Obzory chystá letos už potřetí pořádnou dávku adrenalinu, zábavy a poučení. Těšit se můžete na setkání s předními osobnostmi českého outdooru, extrémními sportovci i nevšedními cestovateli. Podělit se o svá dobrodružství přijdou Mára Holeček, Ján Smoleň, Honza Trávníček, Libor Uher, Lenka Klicperová, Petr Horký, kapela Wohnout a mnoho dalších! Cestovatelské a outdoorové přednášky vás zavedou mimo jiné do Kyrgyzstánu, Patagonie, Peru, na Srí Lanku, Balkán i do turisty neobjevených destinací třeba v Indonésii. Opět si můžete zatančit, zahrát na bubny, zkusit kaligrafii, tóny didžeridu nebo namalovat mandalu.

To vše podtržené skvělou atmosférou, setkáním s lidmi stejného ražení, ochutnávkou exotické kuchyně i hudby, předvánočním marketem užitečných dárků nebo večerní after-party a koncertem.

7 sálů, 30 osobností, 25 přednášek, 10 filmů a 25 workshopů.

Podrobnosti na: www.FestivalObzory.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: