KOLEKCE MONTURA 2023 – Z LÉTA DO ZIMY

KOLEKCE MONTURA 2023 – Z LÉTA DO ZIMY

Italská značka MONTURA už dávno není v našich končinách neznámou. V letošní kolekci se můžete těšit na funkční detaily, využívání speciálních materiálů, inovativní zpracování švů a zipů nebo používání různých barevných kombinací.

Kolekce podzim 2023 / zima 2024 je již plně v rukou nového majitele a vedení Montury. Produktoví designéři a materiáloví specialisté však zůstali v původní sestavě. A tak je z letošní kolekce je opět co vybírat. Nechte se inspirovat! 

ALP RACE WOMAN

Původně pouze pánská lehká zateplovačka je nyní dostupná i v dámské verzi. Konstrukce respektuje body mapping a kombinuje různé gramáže izolace na těle. Izolační materiál Comfortemp je velmi lehký a má stejnou hřejivost jako peří, takže i při nízké gramáži skutečně zahřeje. Stejně tak i ve verzi jako vesta.

Infocena 6 690 Kč

SPEED STYLE JACKET

Náhrada za SKI STYLE, tentokrát bez kapuce. Novinka do kompletu se SPEED STYLE PANTS (i v dámské verzi). Do 4 vnějších kapes a 2 vnitřních toho naložíte dost na celodenní túru a máte vše včetně skialpových pásů po ruce.

Infocena 5 190 Kč

TRACE PANTS 

Jediné kalhoty na skialpy s odvětráním, a fungují skvěle i bez něj. Opět s verzí i pro dámy. Disponují navíc sněhovou manžetou a extra ochranou kotníků proti proříznutí hranou lyží. 

Infocena 6 490 Kč

HELIOS DUVET (VEST) 

Lehká péřovka v pánské i dámské verzi – první opravdu ultralehká péřovka od Montury. Ta připravila tento model i jako vestu. Svrchní prémiový materiál Ultra Light PFC free (gramáž pouhých 21 g/m2) je extrémně lehký, ale zároveň větruodolný. Ochrání také proti vlhkosti a lehkému dešti. Peří má plnivost 750 CUIN a je komplexně ošetřeno přípravkem NIKWAX PFC FREE DWR proti nasákavosti jako jeho permanentní ochrana.

Infocena 7 490 Kč

SKILL DUVET

Středně teplá péřovka, ve které se díky strečovým švům můžete svobodně pohybovat. Lézt, chodit, jistit nebo odpočívat během túry. Peří s plnivostí 750 CUIN je permanentně ošetřeno proti nasákavosti prostředkem NIKWAX PFC FREE DWR.

Infocena 9 690 Kč

MONTURA

Italská značka s vlastními vývojovými centry, díky nimž je její pokrok opravdu rychlý. Kromě jiného klade Montura velký důraz na funkční detail. Italský design pro české outdoorové nadšence.

Více na www.montura.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: