Skialpový kurz Hedvábné stezky v Malé Fatře, 11.-13.3. 2015

Skialpový kurz Hedvábné stezky v Malé Fatře, 11.-13.3. 2015

Tři dny výšlapů, sjezdů, zábavy a krásné přírody pod vedením zkušených lektorů v Malé Fatře s Klubem Hedvábná stezka. Malá Fatra nabízí rozsáhlé možnosti sportovních aktivit během celého roku a v zimě jsou hlavními různé způsoby lyžování nebo snowboardingu. Na stoupacích pásech se budeme pohybovat na hlavním hřebenu, z něhož jsou za dobrého počasí fantastické výhledy od Tater až hluboko do České republiky na západě. Kurz je určen pro členy Klubu Hedvábná stezka.

Předběžný program:

  • Páteční příjezd do Vrátné, výstup na Chatu pod Grúňom, přespání.
  • Sobotní výšlap na hřeben, po hřebenu na Stoh, sjezd a pokračování po hřebenu směrem na Chleb, sjezd a zakončení na Chatě pod Chlebom. Fakultativně možnost večerní relaxace v koupacím sudu před chatou.
  • V neděli výšlap z Chaty pod Chlebom na Velký Kriváň a následně po hřebenu na Pekelník a podle podmínek sjezd přes Kraviarské.

Sjezdy a výstupy budou vybrány podle aktuálních sněhových podmínek a lavinového nebezpečí. Kromě pohybu na lyžích bude probráno vše, co je z pohledu skialpinisty nutné pro bezpečný pohyb ve sněhem pokrytých horách. K dispozici bude na vyzkoušení lavinový batoh Pieps JetForce a další prostředky lavinové záchrany.

Ubytovaní: Chata pod Grúňom a Chata pod Chlebem

Stravování: snídaně v ceně, na chatách možnost dokoupit večeře

Doprava: vlastním mikrobusem

Počet účastníků: 6 účastníků na jednoho instruktora, maximální počet je 12 osob a dva instruktoři

Cena: 3300 Kč

V ceně: 2x ubytování se snídaní, doprava, lektorné, certifikát

Přihlášky na :[email protected]
Předmět emailu: skialpy

Atkuality jsou na: https://www.facebook.com/events/1668278080106839/

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: