SOUTĚŽ: Vyhrajte zájezd Babí léto v Provence pro dvě osoby! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte zájezd Babí léto v Provence pro dvě osoby! UKONČENO

Zahrajte si s Atout France o 2 místa na poznávací zájezd Babí léto v Provence!

Provence je fenomén. Neuvěřitelné množství úchvatných historických památek, z nichž mnohé si vysloužily kredit UNESCO, přírodních zajímavostí a nádherných krajinných scenérií, věhlasná gastronomie a vynikající vína, moře a slunce. Vše tu spolu existuje v naprosté symbióze na relativně malém území.

Provence se na podzim představí ve své plné kráse, ale téměř bez turistů. Těžištěm zájezdu je přímořské městečko Palavas-les-Flots. Zde budete pobývat v části kempu s luxusními mobilhomy s polopenzí. Kemp leží přímo na pobřeží. Denně můžete vyrazit s podporou autobusu na půldenní nebo celodenní výlety do širokého okolí. Program je vždy aktualizován podle počasí, aktuálních kulturních akcí, svátků a dalších okolností.

Atout France je francouzská agentura pro podporu cestovního ruchu a na oficiálních stránkách France.fr najdete veškeré informace o cestování do Francie – kalendář akcí, tipy na neznámé destinace, dovolená na kole, za vínem, za památkami, k moři nebo na hory… Nečekaná, živá, v pohybu – Francie nabízí mnohem víc, než čekáte i nečekáte. Zažijte, žijte a sdílejte Francii s námi. Aktuální informace a spoustu zajímavostí najdete také na Facebooku.

Na co se můžete těšit? Navštívíte historická města Arles, Avignon, starověké památky jako římské divadlo v Orange, akvadukt Pond du Gard nebo nekropoli Alyscamps. Z přírodních památek uvidíte skalní městečko Les Baux de Provence, kaňon řeky Hérault, planiny a jezera NP Camargue, monumentální krasovou jeskyni Grotte des Demoiselles nebo skalní vesnici St.-Guilhem-le-Désert (poutní místo na Svatojakubské cestě). Celý pobyt si také budete užívat vynikající francouzskou gastronomii a navštívíte i vinné sklepy Châteauneuf du Pape.

CK Adventura

Organizátor zájezdu je CK ADVENTURA, největší cestovní kancelář s nabídkou poznávací a aktivní dovolené, především turistiky a cykloturistiky, v Evropě i ve světě. Na českém trhu působí již od roku 1990. V nabídce má přes 400 titulů zájezdů do 134 zemí celého světa!

O co hrajeme?

Dárkový poukaz na zájezd pro dvě osoby Babí léto v Provence nebo Babí léto v Provence na kole v termínu 7. – 15. 9. 2018

Výherce:

Jakub Macák (bude kontaktován emailem)

Pravidla soutěže:

1. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.
2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit.
3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
4. Soutěž trvá od 24. 2. do 19. 3. 2018.
5. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním novinek webu HedvabnaStezka.cz cca 1x měsíčně (z čehož se lze jednoduše odhlásit).
6. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí s zasíláním informačního E-Newsletteru Atout France.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: