SOUTĚŽ: Zapojte se do soutěže s Mobil Pohotovost a vyhrajte chytré hodinky Galaxy Watch Active2 v hodnotě 7 990 Kč! UKONČENO

SOUTĚŽ: Zapojte se do soutěže s Mobil Pohotovost a vyhrajte chytré hodinky Galaxy Watch Active2 v hodnotě 7 990 Kč! UKONČENO

Zapojte se do soutěže s Mobil Pohotovost a získejte možnost vyhrát chytré hodinky Watch Active2 z oblíbené řady Samsung Galaxy!

Nejmodernější fitness funkce, čistý a elegantní design, to jsou Samsung Galaxy Watch Active2. Tyto hodinky představují sportovní a zároveň i velmi stylový doplněk, který se takřka okamžitě stane nedílnou součástí vašeho tréninku i všedního dne.

Hodinky automaticky rozpoznají až sedm druhů aktivit a další desítky sportů si můžete ručně nastavit před zahájením cvičení. Měří vaši srdeční činnost a upozorní vás při nestandardních výkyvech. Monitorují také hladinu stresu a při vysokých hodnotách vám pomohou uklidnit se pomocí dechového cvičení. Během noci zase sbírají informace o délce a kvalitě spánku.

Praktické dotykové lunety zajišťují velmi komfortní ovládání a špičkový displej nabídne jedinečné barvy na prostorném ciferníku, který lze libovolně měnit.

Baterie hodinek vydrží při běžném používaní i déle než jeden den a nabité budou během chvilky, stačí je jen položit na praktickou bezdrátovou nabíječku.

Pořídit si je můžete ve variantě s 40mm nebo 44mm ciferníkem a díky široké nabídce silikonových a kožených řemínků si je budete moci přizpůsobit přesně svému stylu.

Mobil Pohotovost

Mobil Pohotovost je síť maloobchodních prodejen a servisních center s více než 20letou historií. Specializují se na prodej mobilních telefonů, tabletů, příslušenství, přenositelné elektroniky a výrobků pro chytrou domácnost. Pořídíte zde jak nové zboží z oficiální české distribuce, tak i zánovní nebo levnější, použité přístroje. Mobil Pohotovost poskytuje výjimečnou kombinaci služeb, která zákazníkům umožňuje nejen zboží koupit, ale zároveň i prodat, a tím docílit unikátní koncové ceny.

Výherce (bude osloven emailem):

1x chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 – Ondřej Kovařík

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: