VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ: Vyhraj hybridní bundu na skialp od značky Northfinder

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ: Vyhraj hybridní bundu na skialp od značky Northfinder

Zkus štěstí v soutěži se slovenskou značkou Northfinder a vyhraj prvotřídní hybridní bundu na skialp, turistiku či běžky – dámskou bundu Križna nebo pánskou Solisko.

Zatímco v minulosti byl sport spíš o výkonu, dnes ho mnoho z nás vnímá spíš jako druh psychohygieny a úniku z každodenního stereotypu plného povinností. Cesta je v tomto případě cílem. A právě o tom je skialp. Žádný ruch, jen zasněžená krajina a ty. Vystoupat na vrchol a užít si dobrý pocit ze svého výkonu. Nová skialpová kolekce značky Northfinder si klade za cíl poskytovat kvalitní vybavení pro pohodu na skialpu.

O co soutěžíme?

Dámská bunda Northfinder Križna nebo pánská bunda Northfinder Solisko

Dámská i pánská verze technické hybridní bundy je ideálním společníkem pro aktivní zimní sporty, jako je skialpinismus, běžecké lyžování nebo turistiku při nízkých teplotách. Jejich přednostmi jsou vynikající termoregulace, ochrana před povětrnostními podmínkami a maximální rozsah pohybu. Hybridní ergonomická konstrukce kombinuje kvalitní materiály umístěné ve specifických zónách, a tím reguluje vnitřní klima a zajišťuje, že zůstanete v suchu i při aktivním pohybu.

Bundy kombinují jedinečnou aktivní izolaci Polartec® Alpha® Direct se strečovými panely, které zajišťují maximální rozsah pohybu. To doplňuje u dámské verze lehká a pružná dvouvrstvá membrána (10 000 mm / 10 000 g/ m2/ 24 h), která chrání exponované části před větrem, deštěm a sněhem, u pánské verze chrání před vlhkem a větrem ultralehký materiál Pertex Quantum.

Northfinder

Northfinder se věnuje výrobě funkčního outdoorového oblečení už více než 20 let. Skialpinistická kolekce této slovenské značky kombinuje atraktivní design a použití nejkvalitnějších materiálů na trhu s cílem zajistit skialpinistům co nejvyšší komfort i v náročných podmínkách. Nabízí široký výběr oblečení na skialpinismus, běžecké lyžování a další zimní outdoorové aktivity.

northfinder.com

Výherce soutěže

Š. Norková, Litoměřice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: