WOOLIFE – NEJVYŠŠÍ VLNĚNÁ KVALITA

WOOLIFE – NEJVYŠŠÍ VLNĚNÁ KVALITA

Přinášíme reportáž z návštěvy ve firemní prodejně značky WOOLIFE v Litomyšli a rozhovor s majiteli o výrobě vlněných produktů.

Znáte ten pocit, když se potíte v kabince? Někdo vám nosí další a další kusy oblečení a vedle vás v dalších kabinkách spousta lidí? Vy se potíte a nejraději byste byli někde jinde nebo prostě pryč? Tak tohle by se Vám opravdu ve firemní prodejně WOOLIFE v Litomyšli stát nemělo. Na výběr toho nejlepšího kousku vyrobeného z vlny budete mít klid. Navíc se toho hodně můžete dozvědět o tom, jak se ta vlna dostala přes půl světa do Litomyšle a jak se vlastně vlna zpracovává a že je ovečka nejužitečnější domácí zvíře: kromě vlny nám poskytuje mléko (sýry) i tuk lanolin (kosmetika, farmacie).

WOOLIFE – Vyrobeno v Česku, založeno roku 1990

Při příjemném posezení v zázemí prodejny s majiteli Vlastou a Martinem Veselíkovými jsem zjistil, že tihle lidé opravdu vlnou a firmou žijí. Rychle jsem se s nimi naladil na stejnou „vlnu“. Paní Vlasta je od rána do jedné odpoledne ve výrobě a pak odpoledne na prodejně, kde má kancelář, která je zároveň prodejním pultem a součástí prodejny.

Krásně zpracované a přehledné informační panely - WOOLIFE
Krásně zpracované a přehledné informační panely – WOOLIFE

Firemní prodejna v Litomyšli – 200 metrů (nejen) svetrů!

Relaxační koutek, Wi-Fi, bezbariérový přístup, příjemná atmosféra a kabinka na zkoušení s velkorysým prostorem a třemi barvami světla, s poradenstvím těch nejzasvěcenějších – s majiteli. Tak to jsou ve zkratce první dojmy z krásného a příjemně nasvíceného prostoru plného vlny.

Nic víc než vlna - WOOLIFE
Nic víc než vlna – WOOLIFE

Schindlerova pletárna – tradice od roku 1854

Woolife vyrábí pletené oblečení ve vlastní Schindlerově pletárně v Krásné Lípě v Českosaském Švýcarsku, v poslední průmyslové pletárně v ČR, kde pokračují v nepřerušené tradici pletařského řemesla započaté Stefanem Schindlerem v roce 1854.

Unikátní servis a přidaná hodnota WOOLIFE


• Používají ovčí vlnu především z Austrálie a Nového Zélandu, která je považována za nejlepší na světě.
• Světoutdooru už před časem testoval výrobky WOOLIFE. A tester Vojtěch Dvořák stále nosí vlněné triko Woolife od roku 2017! A pořád ho má a kdyby nebylo dírek od sedáku a lezení, bylo by bez závad. Neuvěřitelné, ale fakt!
• Vše vyrábí ve vlastních závodech, v malebné Litomyšli a Krásné Lípě = nakupujete přímo u výrobce.
• Zavolejte, že potřebujete úpravu na míru. Nebo se zastavte. Na přání vykouzlí z běžné konfekční velikosti zboží pro vás jako ulité.
• Při výrobě i balení produktů dodržují smysluplná pravidla, tady se materiálem neplýtvá!

V co věří ve WOOLIFE?

V trpělivou práci. V jednoduchost. V minimalismus. Černá a bílá, to jsou určující barvy WOOLIFE. Žádná velká loga. Značkou-logem je nositel sám o sobě. Žádné potisky. Jen čistá jemná vlna.

Nejlepší reklamou je spokojený zákazník!

Mají své věrné zákazníky, kteří se pravidelně vrací a oceňují extrémní kvalitu a užitné vlastnosti vlny a vlněných výrobků, které jsou slovy majitele udržitelné – doroste nová vlna. Ekologické – můžete je zakopat do země a za pár let tam nic nezbude. Funkční – nesmrdí. A vlna je příjemná, měkká, hebká, a tak akorát hřejivá.

Firemní prodejna a zážitkové centrum WOOLIFE v Litomyšli, ul. Trstěnická 932

www.woolife.cz
Facebook: woolifecz
Instagram: woolifecz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: