Žijte naplno s #FeelAlive kampaní od Helly Hansen

Žijte naplno s #FeelAlive kampaní od Helly Hansen

Znáte ten pocit, kdy se cítíte, že žijete naplno? Každý má rád jiné outdoorové aktivity, všechny nás ale spojuje jedno – krásný a intenzivní prožitek, který nám aktivita přináší. Co naplňuje právě Vás? Být na vrcholu hory, sjet zasněžený kuloár nebo plachtit na vlnách? Kdy se cítíte plni života právě Vy? Sdílejte vaše jedinečné příběhy v kampani #FeelAlive a vyhrajte pobyt v USA!

kampaní od Helly Hansen můžete sdílet na sociálních sítích vaše fotografie s krátkým příběhem a hashtagem #FeelAlive. Nejinspirativnější příspěvky budou každý týden oceněny produkty od firmy Helly Hansen. Všichni účastníci této kampaně budou zároveň zařazeni do soutěže o hlavní cenu – Pobyt v americkém lyžařském resortu VAIL, kde pro Vás Helly Hansen připraví program společně s lyžařskou patrolou a profesionálními freeride lyžaři.

Helly Hansen vás v listopadu 2016 vyzve ke sdílení příběhů a snímků aktivit, při kterých jste se cítili, že žijete naplno. Sdílet můžete fotky míst, kde jste byli, okolností, které akci provázely, přátel, kteří byli s vámi, nebo emocí, které jste cítili a které stvořily tento skvělý okamžik.

Jak se do soutěže zapojit?

Nahrajte Váš příspěvek v podobě obrázku a krátkého příběhu, který popisuje okamžik, ve kterém jste se cítili opravdu „naživu“ na webu Helly Hansen a sdílejte vše na Faceboooku a Instagramu s #FeelAlive.

Kampaň je inspirována příběhy horských profesionálů, sportovců a ambasadorů, kteří nosí značku Helly Hansen každý den – lidé pro které je „žít naplno“ smyslem života. Kampaň, která se v originále jmenuje „Alive since 1877“ má za cíl inspirovat všechny outdoorové nadšence, aby také žili naplno, ať už jsou kdekoli. Tato životní filozofie odráží to, co firma dělá od prvního dne svého vzniku – vyrábí kvalitní oblečení, které lidem pomáhá užívat si života plnými doušky.

O Helly Hansen

Společnost byla založena v Norsku v roce 1877. O té doby Helly Hansen pokračuje ve vývoji profesionálního oblečení a vybavení, které pomáhá lidem zůstat a cítit se naživu. Díky postřehům čerpaných ze života a práce v těch nejtvrdších podmínkách na světě, společnost představila jako první na světě dlouhý seznam inovací včetně první poddajné a nepromokavé tkaniny před téměř 140 roky! Mezi další patří první fleecová tkanina v roce 1960, funkční první vrstva oblečení v roce 1970, vyrobená s Lifa® Stay Dry technologií, a v současnosti pravidelně oceňovaný a patentovaný systém regulace vnitřní teploty H2Flow®.

Helly Hansen je lídr v oblasti oblečení pro závodní plachtění a výkonnostní lyžování, stejně jako prémiového oblečení. Jeho lyžařské uniformy nosí a důvěřuje jim více než 50.000 profesionálů a lze je spatřit na celé řadě osobností od olympioniků, členů národních týmů nebo ve více než 200 lyžařských resortech po celém světě.

Svrchní oblečení, základní vrstva, sportovní oblečení a obuv značky Helly Hansen se prodávají ve více než 40 zemích a požívají důvěry outdoorových profesionálů a nadšenců po celém světě. Přečtěte si více o nejnovějších kolekcích Helly Hansen.

PR článek společnosti Helly Hansen.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: