Freeridový kalendář Powder 2015

Freeridový kalendář Powder 2015

S blížícím se začátkem sněhové sezóny v evropských horách je vhodné se zamyslet nad tím, co by mohlo celoročně potěšit každého nadšence do zimních sjezdových sportů třeba jako vánoční dárek. Odpověď může být jednoduchá – kalendář plný nádherných fotek z freeridu v různých částech světa.

KANU magazin tradičně připravil různé kalendáře s výběrem velmi povedených fotek. V případě zimního Kalendář Powder 2015 je v hlavní roli prašan v množství výrazně větším než malém. V prašanu se přitom pohybují různě barevní lyžaři, aby mohli vyniknout v té záplavě dokonale lehkého vzdušného sněhu. V takovém sněhu se neztratí a nepropadnou jenom díky pořádným širokým fošnám, které jim to nedovolí.

Kalendář Powder 2015 může být ovšem na stěně Vašeho pokoje kontraproduktivní, neboť jakákoliv fotografie při velikosti 47×67 cm Vás bude doslova a do písmene nutit k tomu vyjet za sněhem hranice České republiky. Ať už do vyhlašených prašanových oblastí v Alpách, nebo za oceány do Kanady a Japonska, kde se prašanová sněhová nadílka v zimním období neměří na centimetry, ale na metry. Místo každovíkendového prašanování, které si mohou v Kanadě a Japonsku dovolit bez omezení, budete s místními lyžaři alespoň prostřednictvím velmi povedených fotografií.

V případě, že Vaše zájmy jsou kombinované, kdy kromě vody ve formě sněhu, máte rádi i vodu v její přirozené podobě, můžete vzít do úvahy také Kalendář Whitewater 2015 nebo Kalendář Best of Paddling 2015, případně obecně Kalendář Best of Outdoor 2015.

A TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NAKONEC. VŠECHNY KALENDÁŘE LZE JAKO OBVYKLE KOUPIT V BOATPARKU!!!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: