Skialpinistický vánoční dárek – kalendář 2016 od Kejda nebo Beton Ski Teamu

Skialpinistický vánoční dárek – kalendář 2016 od Kejda nebo Beton Ski Teamu

S blížícím se koncem roku se roztrhnul pytel s kalendáři na rok 2016. Pravověrného lyžníka nechávají v klidu klasické kalendáře zobrazující českou krajinu nebo různě oblečené sportovkyně, neboť jeho zájem je zaměřen na sníh a hory. Ideální možností, jak se během následujícího roku přenést do zasněžených hor s lyžemi na nohou, ať už v Evropě nebo mimo Evropu, jsou kalendáře milovníků strmých sjezdů na lyžích – Kejda Ski Teamu a Beton Ski Teamu.

Máte-li doma více než jednu stěnu, na níž se můžou vyjímat vynikající horské fotografie s lyžařskou tématikou, bude nejlépe, pořídite-li si pod stromeček oba kalendáře. Oba dvoučlenné týmy bylo možné vidět na Festivalu Obzory na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze ve dnech 7.-8. 11. 2015. Dále jsou jejich fotografie a videa k vidění v řadě měst v České republice a na Slovensku v rámci festivalu Snow Film Fest.

POZOR: kalendáře budou k dostání na Setkání skialpinistů 2015 na Šerlichu v Orlických horách.

Kejda Ski Team – Švihálekski

Kejda Ski Team alias Švihálekski je tvořen brněnskými bratry Jiřím a Ondřejem Švihálkovými, kteří se letos pohybovali hlavně v Evropě a Maroku. Tak se nám zase podařilo seskládat kalendář. Pomocí fotek se můžete každý měsíc přesunout do různých koutů naší krásné planety. Budeme rádi, když zakoupením podpoříte naši další tvorbu.

Rozměr: 40 x 25 cm
Cena: 219 Kč + dobírka
Objednávat můžete na [email protected] nebo přes Kejda Ski Team – kalendář 2016.

Beton Ski Team

Beton Ski Team tvoří pražáci Martin Šťourač a Karel Svoboda a jejich první kalendář shrnuje nejrozsáhlejší český skialpinistický projekt – osmiměsíční expedici po Hedvábné stezce One World Two Skis z Čech až k vrcholu Manaslu (8163 m).

Rozměr: 46 x 30 cm
Cena: 299 Kč + poštovné
Objednávat můžete na [email protected] nebo přes Beton Ski Team – kalendář 2016.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: