HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Půjčovna skialpinistických a freeridových lyží Boatpark

Půjčovna skialpinistických a freeridových lyží Boatpark

Nejlepší možnost, jak si vyzkoušet různé lyže, vázání a boty, nabízejí půjčovny skialpinistického a freeridového vybavení. Standardní skialpinistickou výstroj nabízí velké množství půjčoven v České republice. Jednou z mála půjčoven, která má široký sortiment nejenom skialpinistických, ale také freeridových setů, je pražský Boatpark.

Proč jít vůbec do půjčovny pro freeridový nebo skialpový set? Je to jednoduché, pokud se skialpem či freeridem začínáte, nebo jste si zatím od kamarádů půjčovali různě historickou výbavu, je nejvyšší čas si vyzkoušet různé lyže a vázání, která jsou dostupná na aktuální sezónu.

Stejně tak, pokud už jste si vyzkoušeli nějaké lyže, a nejste si jistí, jaké si máte pořídit vlastní. Půjčovna je to nejlepší, co můžete udělat. Nejlepší variantou je před víkendovým výletem si ve skupince zapůjčit různé modely, šířky a délky lyží, a poté si je během víkendu prohodit, aby si každý mohl vyzkoušet, jak se mu třeba na širokých lyžích jezdí dolů kopcem. Časově náročnější variantou je vyzkoušení různých modelů lyží dva nebo tři víkendy po sobě.

Co nabízí Boatpark?

Boatpark je freeridová a skialpová speciálka, takže ti, co očekávají rozsáhlou nabídku širokých lyží s šírkou pod vázáním od 100 mm, budou spokojeni. U lyží je to řada nových modelů na sezónu 2020-2021 v různých délkách:

Na lyžích jsou vázání G3 ZED a G3 ION

G3 SEDr 112 v Gruzii.
G3 SEDr 112 v Gruzii.

Sety i pro děti

Pokud chcete vyrazit na skialp nebo freeride s dětmi, tak nejkratší dostupné lyže jsou G3 FINDr 94 v délce 154 cm a vázáním G3 ION. Pokud si k tomu vybere boty Dynafit NEO ve velikosti 37, tak máte ideální dětský komplet jak na freeride, tak na skialp. Dětské vybavení je možné vypůjčit i na celou sezónu.

Některé dětské skialpové aktivity:

Rezervace online

Před návštěvou Boatparku je možné na stránce Půjčovna lyží a snowboardů rezervovat potřebné vybavení předem. V sekci Skialp, freeride, lezení se objeví celá nabídka od freeridových nebo skialpových kompletů (lyže+boty+pásy) až po jednotlivé části (např. pokud už máte vlastní boty nebo teleskopické hole). Po rozkliknutí jednotlivých položek se ukážou nabízené modely lyží s dostupnými délkami a šířkami. U každé z položek je odstupňovaně uvedeno půjčovné na jeden den, 2-3 dny, 4-7 dnů a 8-12 dnů. Součástí je take výše vratné zálohy, která je u nových top modelů v celém setu pouhých 6000 Kč.

Ve stejné sekci Boatpark nabízí i půjčení kompletní lavinové výbavy, což jsou kromě lavinových setů také různé lavinové batohy Mammut, Pieps a Scott.

Boatpark je také na českém trhu výjimkou v tom, že má v půjčovně kompletní vybavení na backcountry lyžování.

Po vybrání příslušnéo vybavení se v druhém kroku spočítá půjčovné po zadání vyzvednutí a vrácení vybavení. Potom už nezbývá než vybrané vybavení poslat k rezervaci emailem do Boatparku nebo zavolat na mobilní telefon nebo pevnou linku. Před vypůjčením je vhodné si s dostatečným předstihem vyzkoušet alespoň boty.

Boatpark provozuje půjčovnu skialpinistického a freeridového vybavení, sjezdových lyží, snowboardů, běžek a backcountry lyží.

www.boatpark.cz

info@boatpark.cz

tel: 604 728 042, 284 826 787

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: